IN Equity Slovakia

Za našou spoločnosťou stoja ľudia s bohatými skúsenosťami zo zahraničných investičných spoločnosti. Sme regulovaným subjektom podliehajúcim dohľadu Národnej banky Slovenska. Našou kľúčovou zásadou je pravidelná komunikácia s klientom. Poskytujeme kompletný klientsky servis od otvorenia depozitného účtu až po vyplatenie poslednej hotovosti z účtu. Staráme sa o celkový vývoj portfólia, zadávame jednotlivé investičné pokyny podľa priania klienta a riešime ďalšie požiadavky našich klientov súvisiace s ich investíciou.

Čítať viac

Povinne uverejňované informácie

Môžete nájsť tu

Čítať viac

Ochrana osobných údajov

Spoločnosť sa zaručuje čo najúčinnejšie chrániť a zabezpečiť osobné údaje svojich klientov, vrátane potenciálnych klientov, partnerov a návštevníkov webových stránok. Spoločnosť prehlasuje, že akékoľvek údaje poskytnuté spoločnosti vyššie uvedenými subjektami alebo spoločnosťou inak získane údaje sú spracované v súlade s príslušnými právnymi predpismi, najmä Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/678 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov o voľnom pohybe týchto údajov, skrátene označované aj ako GDPR.

Čítať viac

Kariéra

Sme odborníci, ktorí svojim klientom pomáhajú s plnením ich cieľov v stabilnom a etablovanom prostredí. V našom tíme je vždy priestor pre ľudí s pozitívnym prístupom k investovaniu ako aj k práci na sebe a svojej kariére. Pokiaľ máte záujem pridať sa k nám do tímu pošlite prosím štruktúrovaný životopis + sprievodný list na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pomôžeme Vám